Genel Merkez:   0 262 311 00 34 - 0 507 746 18 18        E-Posta:   bilgi@refleksakademi.com

Duyurular

Duyurular

Refleks Akademi Duyuruları

 

Kocaeli Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Kocaeli Kitap Fuar’ında Bilal YALÇINER Hocamız; yayınlamış olduğu kitaplarını siz değerli okurlarıyla buluşturuyor.

 

Bilal YALÇINER Hocamız Körfez Belediye’sinin düzenlediği Refleksoloji konulu seminer verecektir.

 

Bilal YALÇINER Hocamız Kartepe Belediye’sinin düzenlediği Refleksoloji konulu seminer verecektir.

 

Bilal YALÇINER Hocamız İsviçre’nin Zürih şehrinde Beyaay Derneğinde Refleksoloji konulu seminer verecektir.

 

Doğal Terapi ve Tedaviler alanında Phd. Dr. Eğitimi alan Rek. Terapi Uzmanı & Klinik Refleksolog Bilal YALÇINER Hocamız,07/03/2018 (Çarşamba) saat 13:30-14:30 arasında ”BURSA TV SÜHEYLA YILMAZ İLE TATLI SOHBETLER” Programı’nın Canlı Yayın Konuğu olacaktır.

Zaman bulursanız izlemenizi diler; sağlıklı günler temenni ederiz..

 

Bilal YALÇINER Hocamızın Türkiye’deki ilk ve tek alan kitabı ”Yaşlılıkta Refleksoloji Uygulamaları” kitabı çıktı.

02 ŞUBAT 2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 09:30 DA TRT1 DE ECE ERKEN’İN SUNDUĞU ” İYİ FİKİR” PROGRAMINA KONUK OLACAĞIZ.

Bilal YALÇINER Hocamız; 28 Kasım 2016 Pazartesi Saat 10:30’da İstanbulda Türkiye’nin kendi alanında en iyi örneklerinden olan, İstanbul Avrupa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde “Özel Eğitimde Refleksoloji Projesi” kapsamında,Öğrenci velileri ve Eğitimciler ile Sağlık Personeline Refleksoloji Semineri verecektir.Katılım Ücretsizdir..

Bilgilerinize sunar; katılımınızı bekleriz.

Doğal Terapi ve Tedaviler alanında Phd. Dr. Eğitimi alan Rek. Terapi Uzmanı & Klinik Refleksolog Bilal YALÇINER Hocamız,26/05/2016 (Perşembe) saat 14:30-15:30 arasında ”TGRT EURO DOKTORLAR KONUŞUYOR” Programı’nın Canlı Yayın Konuğu olacaktır.

Zaman bulursanız izlemenizi diler; sağlıklı günler temenni ederiz..

Bilal YALÇINER Hocamız 19 Mayıs 2016 Günü Saat 11:00’da TV 2 de ”Çok Yaşaa” Programı’nda Canlı yayın konuğu olacak; “Refleksoloji Terapi” hakkında merak edilenleri anlatacaktır.. Bilgilerinize sunar;iyi seyirler dileriz..

 

Bilal YALÇINER Hocamız (15 Mayıs) Pazar günü saat 14:15’te BEYAZ TV’de ”Sağlık Zamanı ”Programına Canlı yayın konuğu olacak; “Refleksoloji Terapi-Modern Sağlık” hakkında merak edilenleri anlatacaktır..Bilgilerinize sunar; iyi seyirler dileriz..

Bilal YALÇINER Hocamız 09 Ağustos ( Pazar ) saat 10:45’te TRT HABER’de Türkiye’nin en önemli Tamamlayıcı-Alternatif Tıp Programlarından olan ”Bilgiden Bilince” Programı’nda Canlı yayın konuğu olacak; “Refleksoloji Terapi” hakkında merak edilenleri anlatacaktır..

Bilgilerinize sunar;iyi seyirler dileriz..

Bilal YALÇINER Hocamız (19 Eylül 2015)Cumartesi günü saat 09:55’te TRT HABER’de Türkiye’de Sağlık,Eğitim ve Güncel Konuların konuşulduğu önemli Programlardan olan”Haber Tadında” Programına Canlı yayın konuğu olacak; “Refleksoloji Terapi-Modern Sağlık” hakkında merak edilenleri anlatacaktır.. Bilgilerinize sunar;iyi seyirler dileriz..

Bilal YALÇINER Hocamız 03-04-05 Nisan 2016 tarihlerinde Tedavi ve Eğitim faaliyetleri için Mannheim / ALMANYA ‘ da olacaktır. Bilgilerinize sunarız.

 

Bilal YALÇINER Hocamız,T.C. Harran Üniversitesi SHMYO tarafından bu yıl Türkiye’de ilk defa düzenlenen Podoloji Sempozyumuna Çağırılı Konuşmacı olarak katılarak ”Refleksoloji – Podoloji İlişkisi” Üzerine bir konuşma yaptı..