Refleksoloji
bilgi@refleksakademi.com 0 262 311 00 34
Hakkımızda | Refleks Akademi - Refleksoloji Merkezi ~ Bilal YALÇINER

Hakkımızda

Refleksoloji Uzmanı Bilal Yalçıner Kimdir?

Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi Hakkında..

2007 yılında Bilal YALÇINER Hocamız tarafından temelleri atılıp Farklı Merkez ve Şehirlerde Part Time olarak Refleksoloji alanında faaliyet gösteren Merkezimiz,tek bir çatı altında toplama adına Bilal YALÇINER Hocamız tarafından 2009 yılında Refleksakademi Refleksoloji Merkezimizi ismiyle İzmit’te faaliyete açıldı.

”Sadece Refleksoloji Terapisi Yapıyoruz’ sloganından yola çıkılarak Merkezlerimizde Refleksoloji Terapi’den başka bir hizmet verilmemektedir.. Genel Merkezimiz olan İzmit-Kocaeli’den başka, geçmiş yıllarda İstanbul, Gebze, Sakarya ve Düzce Şubelerimiz,bugün ise İstanbul-Pendik ve Kozyatağı Şubelerimiz ile açılacak olan diğer yeni şubelerimizde de aynı amaç doğrultusunda çalışmalarımız ara vermeden yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Merkezlerimizde Hastalığı, Bozukluğu, Özürü ve Engeli olan tüm bireyler ”Teşhislerini Modern Tıp Merkezleri ve Tam Teşekküllü Hastanelerden yapmak koşuluyla” hizmet alabilmektedirler.

Merkezlerimizde yapılan bütün çalışmalar Modern Tıbba katkı vermek amacıyla yapılmaktadır. Bu sebeple daha önce şikayetleri sebebiyle DOKTORA BAŞVURMADAN MERKEZİMİZE GELEN HİÇ KİMSEYE HİZMET VERİLMEMEKTEDİR..

Merkezlerimizde Refleksoloji Terapileri; Batı-Modern Refleksoloji Uygulama stiliyle,

1-Batı – Sağlık Refleksolojisi Terapisi

2-Klinik – Engelli Refleksolojisi Terapisi

3-Bebek – Çocuk Refleksolojisi Terapisi

4-Yaşlılıkta Refleksoloji Terapisi

5-Hamilelikte Refleksoloji Terapisi ve

6-Spor sakatlıklarında Refleksoloji ı alanında uygulanmaktadır.

Merkezlerimizde Refleksoloji Uygulamaları bizzat Bilal YALÇINER Hocamız ve Uzman Ekibi tarafından yapılmaktadır..

Refleks Akademi Telefon Numarası