Refleksoloji
bilgi@refleksakademi.com 0 262 311 00 34
Refleksoloji hasta Yorumlar | Refleks Akademi - Refleksoloji Merkezi ~ Bilal YALÇINER
Uz.Klinik Refleksolog

Ph.D.(Dr.a) Bilal YALÇINER

Refleksoloji, bedendeki enerji akışını dengelemeyi, rahatlama sağlamayı, stresi azaltmayı, dolaşımı artırmayı ve genel sağlığı desteklemeyi hedefler."

Doğal refleksoloji, içsel dengeye yolculuğunuzda size eşlik eder."

Randevu Al
Evde Sağlık Hizmeti

İstediğiniz Sağlık Olsun

Refleks Akadami Refleksoloji deneyimli ve eğitimli uzmanları ile evde refleksoloji hizmetine devam ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizi Tercih Etme Nedenleriniz

Ben Emine Çoşar, 45 yaşında kısmı felç geçirdiğim için Bilal YALÇINER hocam ile tanıştım.3 aydır geliyorum.Kaslarımda değişmeler oldu yüz kaslarım normale döndü.Anlatılanları –söylenenleri tek seferde anlayamıyordum.Şuan söylenenleri tek seferde anlayabiliyorum ve Bilal Hocama ve tüm personeline çok teşekkür ederim.Sağlığınız için ben doğru adresi burada buldum.Herkese de tavsiye ederim.

26.09.2018
Merhaba ben Rüya.Size Hessen Eyaleti Almanya’dan görüşlerimi dile getiriyorum.Eşim Hasan Bey için;Ev,hastane,rehabilitasyon kapsamında Refleksoloji hizmeti almaktayız.Eşim Hasan bundan 1,5 yıl önce trafik kazası geçirdi.Malesef 6 ay boyunca bitkisel hayatta kaldı.Bilal Bey’den seans almaya başlamadan önce eşimin hiçbir hareketi malesefki yoktu.Gözleri sürekli tavana bakıyor,herhangibir ses,ışık,ısı kontrolü takibi yok idi.Rehabilitasyon merkezinde olalı 1 yıl olacak. Sonrası için konuşacak olursam Bilal Bey’in Seanslarından sonra şu an benim komutlarıma tepki verebiliyor.Ellerinde ve ayaklarında değişimler gözlemliyorum.Bilal Bey’in bu işe neden bu kadar özverili olduğunu daha iyi anlayabiliyorum.Çaresiz insanlara umut olmaya gönül vermiş bir doktor.Kendisine minnettarım.Emekleri için çok teşekkürler.

27.05.2019
Merhaba ben Ali Osman Çalık’ın babasıyım.Oğlum için Refleks Akademiye başvurdum.Oğlum 4 yaşında. Anne karnında gelişmemeye bağlı olarak geç doğumdan dolayı beyinde hasar oluştu.Gözlerinde kayma ve duruş bozukluğu vardı.Refleksoloji seanslarına başladık. Refleksoloji aldıktan sonra gözlerindeki kaymalar gitti ve artık oğlum daha dik durabiliyor.Seanslarımızı almaya devam edeceğiz. Bu süreçte Bilal bey en büyük destekçimiz. Sevgili Bilal Bey’e özverisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

12.06.2019
Merhaba ben Murat Yunak. Bilal Yalçıner Hocam’la uzun bir süredir gelen bir dostluğumuz var. Kendisinin yaptığı işten dolayı çok takdir ediyorum.Açıkçası Refleks Akademiye gelmeden önce çok önyargılarım vardı.Bilal Yalçıner Hocam,benim önyargılarımı tamamen kırdı diyebilirim. Benim belimde, sol bacağımda, kalçama kadar uzanan karıncalanmalar ve uyuşmalar vardı. Belfıtığı problemi yaşıyordum.2 aydır geliyorum, şunu söylemem gerekirse ağrılarım o kadar çok azaldı ki; hayat kalitemin bu denli kısa zamanda yükseleceğini tahmin etmezdim. Bu süreçte desteğini,emeğini esirgemeyen Bilal Yalçıner Hocam’a ve ekibine çok teşekkür ederim.

22.06.2019
Merhaba ben Fatma Kurtlar. Boynumda kireçlenme,düzleşme, kalçamdaki kisten dolayı Refleks Akademiye başvurdum.Seans sonrası değişiklikleri söyleyecek olursam; ağrılarım azaldı, uyku kalitem iyileşti. Daha enerjik bir insan oldum. Kalçamda ameliyatlık denen kistten kaynaklanan ağrılarım çok azaldı. Bu benim için çok önemliydi. Hayat kalitemi çok etkiliyordu. Ameliyatta olmak istemiyordum ve çok şükürde öyle de oldu. Sizlere eşim içinde birkaç birşey söylemek istiyorum. Eşimde de Kifoz problemi vardı. Bilal Yalçıner ile seanslara başladıktan sonra sorunları büyük ölçüde azaldı. Size ve ekibinize gerçekten çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

19.08.2019
Merhaba ben Mustafa Kurtoğlu. İş kazasından dolayı ikinci kattan düştüm. Beyin sapı, omuriliğe aldığım darbeler sonrasında;yürüyememe,konuşamama gibi sorunlarla karşılaştım. Çok zorlu bir süreçti.Bilal Yalçıner’den aldığım uygulamalar sonrasında yürümem büyük oranda gelişti. Çok şükür beni bambaşka biri haline getirdi. Allah hepsinden razı olsun. Bilal Yalçıner harika bir insan enerjisi ve ekibinin güler yüzü bile Refleks Akademiye gitme sebebi. Emeği geçen herkese teşekkürler

07.01.2020
Merhaba ben Ulvi … Ankilozon Spondolit tedavisi için Refleks Akademiye başvurdum.Seanslara başlayalı 1 ay oldu.İkinci gelişime rağmen çok güzel sonuçlar almaya başladım.Kamburluk yaşıyordum.Kamburluk problemim çözüldü.Ağrılarım büyük oranda azaldı.Bununla birlikte tiroid rahatsızlığımda vardı.Kilo vermekte güçlük çekiyordum.Seanslardan sonra farkettim ki böyle bir problemim de kalmamıştı.Bu süreçte ne yapmam gerektiğini Bilal Yalçıner’in takibinde tedaviye devam ettik ve güzel sonuçlar almaya da devam ediyorum.Sağolsunlar..Çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

09.02.2020
Merhaba Refleks Akademiye babam için başvurdum.Babam bir anda yemek yerken başının döndüğünü söyledi.Hastaneye götürdüğümüzde beynine pıhtı attığını söylediler ve sol tarafı felç olmuştu.Kendi bedenini taşıyamaz hale gelmişti.Biz Refleksoloji yi 2 haftadır alıyoruz ve artık ayakta bir haraket başladı.Bu bizi çok mutlu etti.Şükür artık babam daha iyi.Emekleriniz boşa cıkmaz inşallah.Teşekkürler

21.02.2020
Merhaba ben Oğuz Savcı.44 yaşındayım.Merkeze gelmeden önce çok araştırdım.Çok önyargılıydım.Bu önyargımı da kıramamıştım.Şu an mucizeler yaşanıyor diyebilirim.Size rahatsızlıklarımdan bahsetmek isterim.Belimin ortasında çok ciddi ağrılarla yaşamayı öğrenmiştim.Eğilip yerden birşey dahi kaldıramıyordum.5yıl içinde birçok tedaviye başvurdum.Hepsi kısa süreliydi.3 gündür Refleks Akademiye geliyorum.Belimin ağrısı gitti.Haraket özgürlüğüme kavuştım.Bilal Yalçıner ve ekibine çok teşekkür ediyorum

8.03.2020
Merhaba ben Şenol Bahçekapılı. 2015 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu 2 beyin ameliyatı oldum. Yürümem bir yılı aşkın sürdü. Bilal Yalçıner Hocam’dan 10 ay kadar hizmet aldım. Yürüyemiyor, oturamıyordum. Bilal Bey’in tedavisine başlayınca kısa zamanda sağlığıma kavuştum diyebilirim. Bilal Hocam’a ve tüm personeline teşekkürlerimi sunuyorum.

13.04.2020
Ben Zeliha Korkut. 43 yaşındayım. Refleks Akademiye boyun fıtığı, uykusuzluk,titreme,uyuşma, sinir sıkışması gibi birçok rahatsızlığım olduğu için başvurdum. Tedaviye başladıktan sonra, boyun ağrılarım da ve uyuşmalarım da ciddi oranda azaldığını farkettim. Uykularım düzene girdi. Titremelerim neredeyse yok oldu. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Bilal Yalçıner’in harika bir ekibi var. Kendisine ve görevli çalışanları olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

24.04.2020
Merhaba ben Rüveyda Yunak. 78 yaşındayım. Bilal Bey’in Merkezi’ne gelmeden önce belfıtığı, boyun fıtığı şikayetlerim vardı. Seanslara başladıktan çok kısa bir süre sonra sonuç almaya başladım çok şükür. Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Bilal Bey bana ağrılarımın ne derecede azaldığını sordu kesinlikle 10/10.Yaşam kalitemin bu denli yükseleceğini bilmiyordum.Daha erken tanışma fırsatımız olsaydı keşke diyorum.Çevremdeki herkesin faydalanması için tavsiyelerde bulunacağım. Bilal Bey’e ve ilgi,alakalı ekibine çok teşekkür ederim iyiki varsınız.

30.05.2020
Merhaba bir yıldır MS(Multiple Skleroz)hastasıyım. Anlamlandıramadığım görme şikayetlerim vardı. Bilal Bey’den seans almaya başladıktan sonra görme şikayetlerim yok oldu.Refleks Akademiye 2 aydır gelmeme rağmen çok kısa sürede sonuç almam beni çok mutlu etti.Bilal Yalçıner Hocamız ve ekibine çok teşekkür ediyorum

02.06.2020
Merhaba Ben İnci Asude BİLEN.19 yaşındayım.Geçirdiğim ameliyat sonrası denge bozukluğuna bağlı olarak yürümemde sıkıntı vardı.Ayrıca görme kaybım ve fiziksel gelişimle de alakalı rahatsızlıklarım söz konusuydu. Şuan daha rahat yürüyor ve dengemi koruyabiliyorum.Ailem boyumun uzadığını söylüyor..Seanslara başlarken bir ölçüm yapmadığım için şimdi size veri olarak bir şey diyemiyorum. Ama aldığım tepkiler beni çok mutlu ediyor. İletişim ve algılama kabiliyetim arttı artık eskisi gibi her şeye sinirlenen biri değil daha sakin ve anlayışlı biriyim. İlaçsız tedavi için Mutlaka REFLEKS AKADEMİ-Bilal YALÇINER.Ona ve ekibine çok teşekkür ederim.

22.09.2018
Ben Ferzehan AYDIN.1.5 senedir hafta da 3 kez Bilal YALÇINER’in yerine İzmit merkezine geliyorum.Buraya başlamadan önce iltihaplı romatizma,mide fıtığı ,reflü-gastrit ,psikolojik rahatsızlığı olan (sinire bağlı olarak ) ve bunun yüzünden sürekli baş ağrısı ile boyun ağrısı çeken biriydim.Uyku düzenim yoktu aşırı yemek yiyiyordum, menopoz dönemi rahatsızlıklarımda mevcuttu.Yaz yaz bitmez hastalıklarım.Kutu kutu haplar kullanıyordum taki Bilal Hocam ile tanışana dek.Kendisi bana bunlarla alakalı herhangi bir bırakmam gerktiği telkininde bulunmadı.Sorduğumda da kendi doktorlarına sor daha iyi bilgi alırsın dedi.Kendisini kardeşim gibi seviyor ve sayıyorum.Çok dürüst ,ahlaklı ve bilgili bir uzman.Seanslara başladıktan 2 ay sonra hapları bıraktım.Psikolojik rahatsızlığıma bağlı olarak ellerimde ki uyuşmalar gitti eklem ağrılarım son buldu.Uyku düzenim rayına oturdu.Yeme isteğim azaldı.Mide rahatsızlıklarım geçti. Hastanelerde çok doktorlar gördüm hepsi ilaç verip gönderiyorlar.Ben buraya referansla geldim ve iyi ki geldim çok şükür.Allah razı olsun Bilal kardeşimden.Asuman hanım ve tüm personelinden.Ailemden biriler artık öyle güleryüzlü ve öyle işlerinde iyiler ki.İyileşmek istiyorsanız hap kullanmak istemiyorum diyorsanız mutlaka Bilal Hoca ile tanışın.İnanmayanlar abarttığımı düşünler olabilir.Numaramı paylaşmakta hiç sakınca görmüyorum.0543 305 8030 dan arayadabilirsiniz.Kendisinden ve ekibinden Allah razı olsun.

16.09.2018
Ben yaklaşık 7 aydır Refleks Akademi Bilal YALÇINER ‘in Hem İstanbul hem İzmit merkezlerine geliyorum.Boyun fıtığı ,fibromiyalji ve depresyon rahatsızlıklarımdan dolayı kendisiyle tanıştım.Önce kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.Seanslarıma başlamadan önce Ağrılarımdan başımı yastığa koyamaz bir halde başladım buraya.Tedavi sürem seanslarımın düzenli olmasıyla birlikta beni bambaşka biri haline getirdi.Sonuç ; kendimi 20 yaşında gibi hissediyorum o kadar ağrılarımı ve stresimi bir kenara bırakamazken bu yükü üzerimden alan beni hayata döndüren Refleks Akademi Refleksolojinin başta Bilal Hocam olmak üzere güzel ekibine ne desem ne söylesem az.Çok şükür artık ağrılarım bitti ve mutlu neşeli 20 yaşında Nimet geldi.Bu arada 43 yaşındayım.Allah hepsinden razı olsun.Bilal YALÇINER harika bir insan enerjisi ile bile size çok şey katabiliyor.Herkese teşekkür ederim.

08.09.2018
Merhaba ben bel fıtığından 3 kez ameliyat oldum.Tedaviye başlayalı 11 ay oldu. 11 ay önce ki halimden çok çok iyi durumdayim. Ağrıdan yatamiyordum, rahat oturamıyordum, iki kişinin kolunda zor yürüyordum. Bilal bey ile tedaviye başladıktan sonra cok fayda gördüm rahat hareket etmeye, rahat uyumaya başladım. Hatta artik tek basima bile yürüyebiliyorum. Her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Başta Bilal bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Allah razi olsun.

16.02.2017
ben tülay çağırtekin berat çağırtekinin annesiyim oğlumda dikkat dağınıklığı ve gelişim geriliği var bilal hocamızla ekim ayında tanıştık tedaviye başladığımızda oğlum da konuşma bozukluğu ve ders algılamasında güçlük vardı 4 aylık bi tedaviden sonra toparlamaya başladı oğlum şu anda daha iyi derslerinde konuşması herşey normale doğru gidiyor bilal hocamız bize her konuda destek oldu başta bilal hocamız ve görevli çalışanları olmak üzere berata emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

04.02.2017
26 yasında bel fıtığı ve bel kayması hastasıyım. Bilal Hocamla ilk tanıştığımda günde ikişer kez 6 öğün ilaç içiyordum ilaclarin pek faydasını göremedim. İki yerde fıtığım vardı.Yürüyemiyor oturamıyor ve uyuyamıyordum.Bilal Hocanın tedavisine başlayınca kısa zamanda ağrılarım kesildi.İLAÇLARI BIRAKTIM. İstediğim gibi hareket edebiliyorum.Ayrıca uyku düzenin çok iyi sinir stres bunlarda yok denicek kadar azaldı Ayaklarimda NASIR vardı o da iyileşti. ALLAH Bilal Hocamdan ve tüm personelinden razı olsun

02.12.2016
Merhaba.Ben Zeynep Kandemir.Bilal beyi bir arkadasimin tavsiyesiyle tanidim.ilk seanlarda sadece aci cekiyordum 2 ayi askin zamandir tedavi goruyorum.Belimde sinir sikismasi boynumda duzlesme dizimde kireclenme ve parmak eklemlerimde kullanima engel olacak seviyede agri vardi .suan agrilarimin tamamindan kurtuldum.Agrisiz bir hayat neguzelmis.Sebep olanlardan Allah razi olsun .bugune kadar bircok profosore gittim hatta kocakari ilaclari bile denedim ama hixbiri sifa olmadi.Bilal Beyin nezdinde tum calisanlara cok ama cok tesekkur iederim.Ellerinize saglik .Iyi ki varsiniz.. Zeynep KANDEMİR –

11.02.2016
Bel-Boyun Fıtığı ve Panik hastasıydım.Aynı zamanda Duruş bozukluğum ve kaygı problemim vardı..Yaklaşık 8 seans aldım saydıklarımın bir çoğundan fayda gördüm.göreceğimede inanıyorum.Beni iyileştiren Başta Dr.Bilal YALÇINER Hocaya sonrasında da binaya girişten çıkışa kadar benimle ilgilenen tüm ekibine teşekkür ederim..Herkese tavsiye ederim.REFLEKSAKADEMİ DOĞRU ADRES…

12.10.2015
Ben 6 senedir boyun fıtığı ağrısı çekiyordum.Tüm doktorlara gittim hepside ameliyat dedi.Bilal hocayı tanıdım ondan sonra 3 senedir bende fıtık filan kalmadı.Bu reklam filan değil 5422521737 tel bu inanmayanlar güvenmeyenlere ispat edebilirim.tek kelimeyle harika.Bilal hoca ve ekibine tşk ederim.

19.04.2015
Yaklasik 4 yildir bel fitigi agrisi cekiyordum yaklasik 2 ay boyunca tedavi gordum ve su an agrilarimdan kurtuldum. Isim geregi butun gun ayaktayim ve yogun calismama ragmen cok rahatlamis durumdayim. Yasam kalitemi geri kazandirdiklari icin bilal hoca ve asistanlarina tesekkturlerimi sunuyorum

06.03.2015
Sakarya Şubesi hastasıyım.8 Aydır Depresyona bağlı Panikatak hastasıyım.Psikiyatristlere başvurduktan sonra bana çeşitli ilaçlar ve tedaviler uyguladılar.Ama bu süre zarfında durumumda herhangi bir düzelme veya iyileşme olmadı.Bu durum iş yaşamımı ve sosyal yaşamımı gereğinden fazla bir şekilde olumsuz etkiledi.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Refleksakademi Refleksoloji Merkezi Sakarya Şubesine başvurdum.Başvurduktan sonraki İLK GÜN HEMEN HERŞEY DEĞİŞTİ..SEANSTAN ÇIKTIKTAN HEMEN SONRA KENDİMİ DAHA MUTLU,DAHA ENERJİK VE HUZURLU HİSSETTİM.Bu durum bozuk olan sosyal ve iş yaşamımı dengeleyerek Aile hayatımı da pozitif yönde etkiledi.Terapilerime ilk olarak haftada 3 gün olmak koşuluyla devam ettim.2.ci ayda haftalık terapilerim 2 ye düştü.Şuan ise haftalık bir terapiye düşeceğim.Dr.Bilal Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.Allah Razı olsun.Herkese tüm kalbimle tavsiye ederim..

11.02.2015
Sed cursus turpis vitae tortor. Sed in libero ut nibh placerat accumsan. Merhaba ben 18 aylık sp hastasi olan Can Umut un annesiyim iglum kas hastası reflex akedemiyi bir tanıdık vasıtasıyla basladık hem izmit hemde Duzce subesinde seyaslara devam ediyoruz ve oglumdaki degisiklik biz okadar mutlu ettiki cevremdekilerinle yararlanması için tavsiye ettim ve sevdiklerimde olumlu sonuclar alıyorlar. Bilal Yalçıner ve güleryüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.

12.12.2014
Fizik tedavi,akupunktur,bio eneri ile tedavi olmaya çalıştığım ve kurtulamadığım Boyun ve bel fıtığı şikayeti ile Bilal beye geldim. Tedaviye başladıktan sonra hayata bakışımı değişti. Karamsarlığım kayboldu. Bel ve boyun fıtığım da iyileşme başladı. Tedaviye devam ediyorum. Bilal beye ve personeline teşekkürler.

24.11.2014
Merhaba, Çocukluğumdan beridir migren hastasıydım suanda 46 yaşındayım.Agrilarim çok şiddetliydi, agridiginda sabaha kadar oturdugumu hatirliyorum ve başladığında 15,20 gun ağrıyordu.Birgun tesadüfen brosurlerinize rastladım, ilgimi çekti ve bilgi almak için Refleks Akademi’ye geldim daha sonra Bilal Hoca’yla görüştüm. Terapi hakkında bilgi aldıktan sonra hemen seanslara başladım.Yaklasik 3 aydır terapi görüyorum suanda yeniden doğmuş gibiyim. Yakinlarim bile bendeki değişikliği fark ediyor bende onlara Refleks Akademi’yi öneriyorum. Bilal Hoca ve asistanlarina çok teşekkür ediyorum.

08.09.2014
Uzun zamandır bel fıtığı rahatsızlığım vardı. tesadüfen gittiğin merkezde Sevgili Bilal Hocamla konuşurken rahatsızlığımı söyledim ve ertesi gün beni davet etti ilk seansta almış olduğum terapi sonucunda kullanmış olduğum çelik korseden kurtuldum ve normal hayatıma kaldığım yerden devam etmeye başladım.yaklaşık 2 aydır gidiyorum çok etkisini gördüm ve tüm seanslarım bittikten sonra 15 gün de 1 kez de olsa gitmeyi düşünüyorum. Sevgili BİLAL Hocama teşekkürlerimi sunuyorum. Allah Razı olsun…. ? ?

29.06.2014
Merhaba Ben Bilal Hocam’a boyun fıtığı için basvurmustum tedaviye 8 seans devam edbildim su anda ağrılarm kalmadı diyebilirim.Ilgisi icin kendisine ve asistanlarina cok tesekkur ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

03.08.2014
16 yaşındayım refleks akademiye başlamadan önce kekemelik proglemim vardı yaklaşık 3 aya yakın terapi alıyorum suan konusmamda düzelme ve boyumun 6-7 cm arasında uzaması vede yüzümdeki sivilcelerin azalmasından dolayından refleksoloji terapisinden fayda gordum ve hayla terapi alıyorum .

13.06.2014
Refleks Akademiye başlayalı yaklaşık bir buçuk ay oldu.İlk başladığım zaman duruş bozukluğum,bel ve bacağımda ağrılarım vardı.Ayakta fazla kalınca ayaklarımın üzerinde durmakta zorlanıyordum.Bel ve boyun fıtıklarımdan dolayı fizik tedaviye gittim.Fazla bir faydası olmadı.Akrabamın tavsiyesi üzerine buraya başladım.Çok şükür şu anda ağrılarım azaldı ve kendimi daha iyi hissediyorum.Hatta doğal botoks yaptırmış gibi on yaş gençleştim.Hocama ve çalışan asistanlara çok teşekkür ederim

13.06.2014
ben 43 yaşında bel fitığı hastasıyım gitmediğim doktor kalmadı emarlarımda iki buyuk fıtık cıktı doktor bana nereye gidersen git caraesı yok dedi ben başka careler aramaya başladım hacamat yaptırmaya ,bel cektırmeye gittim iğneler ve haplarla ağrımı dindirmeye calıstım yıne banamısın demiyordu ağrılarım yatakta sağa sola donemıyordum oturup yuruyemiyordum patronumun tafsıyesıyle bılal beyle tanıştım terapiye başladım 8. seansta yurumeye ve ağrılarım ummadık şekılde dindi.ilk hafta her gun su dort haftadır 3 seansa duştumm hala devam ediyor terapim teşekkurler BİLAL hocam allah sızden razı olsun beni ameliyattan kurtardın allahın izniyle İŞALLAH ALLAH yolunuzu acık etsın ?

05.02.2014
merhabalar 7 yaşında dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite rahatsızlığı olan bir kızım vardı bir kaç psikiyatriye götürdüm tek çarenin ilaç olduğunu söylediler ilaç kullanmak istemediğim için kızıma,bir tanıdık vasıtasıyla Bilal hocaya yönlendirildim yaklaşık 2 ay kızımla düzgün şekilde terapilere götürdüm,terapiye başladığımızın daha 2. haftasında derslerinde çok büyük değişimler oldu okuduğunu unutmuyor söyleneni yazmaya başladı,sınıfta oturmayan çocuk derste yerinde oturarak derse katılmaya başladı,herşey Bilal Yalçıner hocamız ve ekibinin sayesinde oldu değişimden çok mutluyum, Bilal beye çok teşekkürler Allah razı olsun….

23.01.2014
Geçirdiğim 3 diz ameliyatından sonra tüm ayağımda lenfödem oluştu.Ayrıca belimde ve omuz ve kolumda arılarım vardı. Refleksolojiye başladıktan sonra çok rahatladım.Ağrılarımdan kurtuldum. Merdivenleri daha rahat çıkıyorum, tek başına alışverişe, gezmeye ve yürüyüşe gidebiliyorum. Yaşam kalitem oldukça yükseldi . Bilal hocaya ve ekibine teşekkürler. herkese tavsiye ederim.

27.12.2013
Babam bel fitigi rahatsizligindan dolayi cok zorlaniyordu egilememe yururken zorlanma bacaklarinda kasilmalar meydana geliyordu kac doktora gittik ise ameliyat dediler dayanabildigin kadar dayan dediler fakat refleks akedemiye tavsiye uzerine gitti ve su anda bizde kendide kendinde olan rahatlamanin ve agrilarinn azaldginn farkinda cok tesekkur ederiz bilal bey umarim bundan sonrasi dahada iyi olur babam icin…. ve kesinlilkle byle bi rahatsizliginiz varsa muhakkkak gidiceginiz yerlerden biri burasi olsun :))

13.11.2013
Bir ay öncesine kadar cok ciddi ağrılarım vardı. sebebi ise 3 tane fıtık, kireçleme ve boyun düzleşmesiydi. Sürekli olarak kas gevşetici iğne ve hap kullanıyordum ama bir turlu düzelemiyordum. Doktorlar ameliyet olmamın şart olduğunu söylüyorlardı. Ameliyat korkusu nedeni ile alternatif tedavi yöntemleri araştırdım. Refleks akademi ile tanışmam bu şekilde oldu. Ben diğerleri gibi inanmadan gitmedim. Cok araştırdım ve doğruğuna inandım. İlk terapiden sonra hemen etkisini gördüm ağrılarım azaldı. İkinci terapiden sonra doğru yerde olduğumu anladım ve ilaçlarımı bıraktım Terapiye hala devam ediyorum. Boynum düzeldi. Ameliyat olmam gerektiğini söyleyen doktor bile kontrole gittiğimde ne yaptığımı sordu ve ciddi şekilde güç kazandığımı söyledi. Ayrıca huzursuz bacak sendromum vardı. Bu hastalığımın tedavisinde de aldığım terapi sayesinde iyileşmeler oldu. Şimdi eski sağlığıma kavuştum. Herkese bu tedavi yöntemini tavsiye ediyor. Hocama ve ekibine teşekkür ediyorum.

13.09.2013
Ben, bir tesadüf eseri Refleks Akademi’nin tabelasını gördüm.O sırada el bileğimdeki incinme nedeniyle fizik tedavi görüyordum. Gidip Bilal Beyle görüştüm,o da reflekselojinin bana iyi gelebileceğini söyledi.Yaklaşık 4-5 ay boyunca düzenli olarak bu tedaviye devam ettim., iyi ki de etmişim.Tedavi sadece el bileğime değil,daha bir çok rahatsızlığıma da iyi geldi. Sebepsiz baş ağrılarım geçti,tansiyonum dengelendi,moral yönden kendimi daha iyi ve güçlü hissetmeye başladım, varise bağlı bacak ağrılarım önemli ölçüde azaldı.Şu anda tedavim bitti. Kendimi çok iyi hissediyorum.Bilal Beye ve ekibine başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür ediyor,çalışmalarında başarılar diliyorum…

06.05.2013
İstanbul beykoz dan 3,5 ay süre ile İzmite gidip geldim.52 yaşındayım.Geçirdiğim beyin kanaması sonucunda ameliyat oluşumdan sonra sol tarafım felç oldu.Yakınlarımın yardımıyla wc ye gidip gelebiliyordum.Ayrıca genelde yatakta veya sabit bir yerde hayatıma devam ediyordum. Refleks akademi için izmite geldim.3,5 ay terapi görerek tedavi oldum.Buraya gelmeden önce inancım yoktu,bana çok ta ciddi gelmiyordu.lakin yakınlarımdan bilal hocayı tanıyanların yönlendirmesiyle geldim.İlk zamanlarda ayakta durma sürem arttı,konuşmam daha anlaşılır bir hale geldi,kendimi daha dinç,ağrısız hissetmeye başladım.zamanla bu hisler daha çok artmaya başladı,Şuan için günde en az 20-25 dk yürüyorum,istersem bağımsız ve koltuk değneksiz yürüyebiliyorum.allah bilal hocamdan razı olsun teşekkür ederim allah ne muradın varsa versin hocam..

04.12.2012
40 Yaşındayım.Panik atak,vertigo,boyun düzleşmesi ve aritmi rahatsızlıklarımdan dolayı ilaç tedavileriyle beraber 21 gün Fizik Tedavi aldım.Bir çok doktora gittim.En son Refleksolojiyi duydum hiç bir fayda geleceğine inanmadım ama genede gitmekte fayda var diyerek seanslara başladım.1 aydır Refleks Akademide Bilal YALÇINER Hocamızdan Refleksoloji Terapisi alıyorum.Buraya gelmeden önce ki kullandığım bütün ilaçları bıraktım şuan kullanmıyorum..Eski halime dönmüş gibiyim.gün içerisinde kendimi daha mutlu,daha enerjik,daha sağlıklı,üretken,neşeli ve pozitif hissediyorum. Bilal Hocamızdan Allah razı olsun..

04.12.2013
Merhaba.ben 60 yaşındayım refleksoloji ile tanışmadan önce bel fıtığı(ameliyat olacak kadar ilerlemiş),eklem ağrıları ve kireçlenme rahatsızlıklarım vardı.Refleks Akademi de 2 aydır düzenli olarak terapilere katılıyorum.Sağlığımdaki ilerlemeyi benimle birlikte çevremdeki insanlarda hemen fark edebiliyor.Daha önce yapamadığım işlerimi kimseden yardım almadan yapabiliyorum,cildim eskisine göre daha canlı ve gergin,yürüyüşlerim daha uzun süreli ve daha az yorucu hale geldi;Bel’im beni eskisi kadar zorlamıyor.Seansları aksatmayışım ve Bilal Beyin tecrübesiyle şimdi 10 yıl önceki sağlığıma kavuştum.Bunun için Bilal oğluma ve Refleksakademi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum..

13.09.2012
Kızımız Melike Yağmur 5 yaşında.Erken doğum nedeniyle çocuğumuz beyin felci(serebral palsi) geçirdi.Refleksakademiye gelmeden önce kızımda denge yoktu,ayakta duramıyordu,ellerini ve kollarını tam olarak kullanamıyordu,gözlerinde şaşılık vardı,konuşmamız hemen hemen hiç yoktu ayrıca ileri derece kabızlığı vardı.. Aldığımız seanslar sonrasında kızım şuanda ilk defa bağımsız olarak 8-10 adım yürümeye başladı,ayrıca gözündeki şaşılık düzeldi ve ameliyat olmasına gerek kalmadı,kabızlık sorunumuz ortadan kalktı.Ayrıca şuan için herşeyi daha iyi anlıyor ve kendine ileri derece bir özgüven geldi.. Allah Bilal YALÇINER Hocamızdan ve Refleksakademi Refleksoloji Merkezinden razı olsun…

16.07.2012
32 Yaşındayım.Bel,boyun fıtığı,Uyku düzensizliği,duruş bozukluğu,şikayetlerinden dolayı Bana ameliyat olmam gerektiği söylendi.Refleksakademide 9.seansım oldu.İlk seansımdan itibaren çok rahatladım.Ağrılarım kesildi,uyku düzenim son derece iyi..Ayrıca asabi ve agresifken şimdi ise kendimi daha iyi hissediyorum;çevremden de bu yönde telkinler alıyorum.Tedavim bitmek üzere.Refleksakademi & Bilal Yalçıner hocamıza çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum..

10.03.2012
Merhaba arkadaşlar ben simge , bana sturge weber ( beyin zarı yakınlarında fazla damarların oluşması) hastalığı teşhisi konuldu. 2000 yılında beyin ameliyatı oldum. Bu ameliyat sonucunda sağ tarafımda güçsüzlük oluşarak kısmi felç ( kısa süreli) oluştu. Sağ elimi %50 oranında kullanamıyorum. Ayağımda da güç kaybı ve yürüme bozukluğu oluştu. 11 yıllık zaman zarfında türlü hocalarımızdan fizik tedavi ve fizyoterapi aldım. Refleks Akademi merkezine yaptığım araştırmalar sonucunda ulaştım . Akademiye 2 aydır devam ediyorum. Yürürken bacağımdaki savurmalar azaldı ve ayak topuğumu yere daha fazla değdiğini ayrıca ayak bileğimin daha çok rahatladığını fark ettim. El kaslarımın güçlenerek daha da açıldığını, parmaklarımın daha çok rahatladığını gördüm. Uyku kalitem arttı. Avuç içim artık daha çok açılıyor. Doktor Bilal hocamıza gönülden teşekkür ediyorum. Kısa sürede çok yol katettim ve daha da ilerleyeceğimi düşünerek çok mutlu oluyorum. Akademiye giderken istekle, hevesle gidiyorum gelişmelerden dolayı. Allah ellerinize zeval vermesin. Her şey için çook teşekkürler… ?

26.10.2011
Küçükken geçirdiğim beyin felci sonucu quadrpleji hastası olduğum teşhis edildi. İlkokul 5. sınafa kadar fizik tedaviye gittim ve 8 yaşında yürümeye başladım ama denge bozukluğu ve ellerimde kasılmalar vardı, ayaklarım düz tabandı. Şuan 23 yaşındayım. Son zamanlarda kendimi iyi hissetmemeye başlamıştım işimi yapmakta bile zorluk çekmeye başlamıştım ve izmitte tedavi olabileceğim yerleri araştırdım ve 5 şubat 2011 de refleks akademide terapi görmeye başladım. Artık merdivenleri tutunmadan tek başıma çıkabiliyorum,kasılmalarım azaldı,omurgam düzleşti boyum uzadı, ayaklarım düzeliyo. Çevremdekiler yürüyüşümün düzediğini farkediyorlar tabi ayrıca konuşurken daha rahatsızdım yüz kaslarım eskiye nazaran daha belirginleşiyor ve daha da iyi olacağıma inanıyorum ayrıca bilal abimin gösterdiği güleryüz ve verdiği morelinde bunlara katkısı büyük. İyiki varsın bilal abicim ? Ayşegül AYDOĞMUŞ –

23.10.2011
Yurtdışında yaşıyorum.2009 Yılında yüz felci sonrası gerek fizyolojik gerekse de psikolojik olarak sıkıntı duymaya başladım. Uyku düzenimde bozukluk,zaman zaman boşalma ve sosyal anlamda sıkıntı duymaya başladım. 2 Hafta refleksoloji aldım şu an daha iyiyim,daha sosyalim aynı zamanda yüzümde bir hareketlenme var.Yakınlarımda ban bu yönde telkinde bulunuyorlar. Sağolsun Bilal bey.Bundan sonraki hayatında ona sağlık ve mutluluk diliyorum..

10.08.2011
Oğlumuz 20 aylık Hidrosefali hastası,beyninden geçirdiği operasyon sonrası kafasına şant takıldı.Göz bebeklerinde hızlı bir şekilde oynama,zaman zaman bütün vücudunda gerginlik(özellikle sol tarafta) vardı.Genelde kabızlık ve hazımsızlık sorunu da bunlara eşlik ediyordu.Ayrıca uyku problemi vb yaşıyordu. Refleksakademiye geleli3.5 ay oldu.Bu zaman zarfında çocuğumuz daha az kasılmaya başladı,göz bebeklerindeki oynama gözle görülür şekilde azaldı ve düzelmeye doğru gidiyor.Kabızlık sorunu yok olmadı ama azalma gösterdi.Şu an için çevresine karşı daha duyarlı ve ilgili.Aynı zamanda neşeli ve pozitif.. Buraya çok ta umutlu gelmedik ama şuan ki durumdan dolayı Sayın Bilal Hocamıza ve güleryüzlü personeline teşekkür ediyoruz..

09.08.2011
Bilal hoca ile tanışana kadar refleksolojinin nasıl bi tedavi yöntemi olduğunu bilmiyordum. ben 6 yaşında küçük bir kızım.sp hastasıyım.yürümemde denge bozukluğum vardı .tek başıma merdiven inip çıkamıyordum.bilal hoca sayesinde yürümemde , koşmamda ve dengemde daha iyi olduğunu hissettim.kendime olan güvenim dahada arttı.bu değişikliğim ailem ve çevrem tarafından da fark ediliyor.allah bilal hoca dan razı olsun …benim gibi serabral palsi(sp)hastası olan herkeze sesleniyorum .şimdi refleks akadami zamanı…..sevgi ve saygılarımla çakır ailesi .

11.05.2011
Bilal Hocam Engelli yakınıma şifa oldunuz,Allah sizden razı olsun.. Herkese tavsiye ederim,Biz istanbuldan gidip geldik,çok faydasını gördük.Güleryüzünüz ve kaliteli hizmetinize teşekkür ederiz;Elleriniz dert görmesin..

03.02.2011
Refleks Akademi Telefon Numarası