Genel Merkez:   0 262 311 00 34 - 0 507 746 18 18        E-Posta:   bilgi@refleksakademi.com

Kuruluş Profili

Kuruluş Profili

Refleks Akademi Kuruluş Profili

Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi  Genel Merkezi İzmit / Kocaeli’ başta olmak üzere Pendik-İstanbul, Gebze, Sakarya ve Düzce’de  “Refleksoloji Hizmetleri”  alanında faaliyete gösteren  ilk büyük Refleksoloji kuruluşu olma özelliğine sahiptir.

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımı ile geliştirdiği, hastalarının yaşamını iyileştirmeye yönelik sağlık ve bakım çözümlerini, kuruluş değerlerine ve uluslararası Refleksoloji standartlarına uygun olarak sunar.

Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi gerek yurt içi gerekse yurt dışında ileri derecede eğitim almış profesyonel sağlık kadrosu ile hasta ve hasta yakınlarına kusursuz hizmet anlayışı ve mesleki donanımı ile yaşamın birçok evresinde karşılaşılabilecek “ağrı ve engellilik ile oluşabilecek sağlık bakım ihtiyaçları” için güvenilir ve özenli çözümler üretir.

Tedavisini evinde sürdürmek isteyen hastalar, sağlık durumlarını takip etmeyi tercih eden yöneticiler, çalışanlarının sağlık takibini yaptırmak isteyen işverenler, doğum öncesi ve sonrası destek talep eden anneler, yaşlı hastalar, fiziksel engelliler ve benzeri durumlar için geliştirilen çözümlerin tek amacı “yaşamı iyileştirmektir.”

Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi sektörde Sağlık Bakanlığı’nın Bilgisi ve Belediye Başkanlığının izni ile ruhsat alan ilk kuruluş olup, sektör standartlarının oluşması ve gelişmesinde de öncü bir merkez olma özelliğindedir.

Hastaların seanslarına ait kayıtların özel bir yazılım ile elektronik ortamda tutulduğu Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi ’nde hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti her zaman ön planda tutulur.
Gerçekleştirilen memnuniyet araştırmalarına göre; bugüne kadar Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi ‘nden yararlanan kişilerin memnuniyetlerinin en yüksek seviyede olması da bunun bir kanıtıdır.